Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen Rektörlük Kupası Ödül Töreni 34. kez gerçekleştirildi.

Tınaztepe Yerleşkesi Spor Salonu’nda, Rektörümüz Prof.Dr. Adnan KASMAN’ın katılımıyla hem fakülteler, yüksekokullar ve meslek yüksekokulları arasında gerçekleştirilen 34. Rektörlük Kupası’nda derece almış takımlar hem de Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen üniversitelerarası müsabakalarda kazandıkları başarıları ile bizi gururlandıran takımları oluşturan sporcu öğrencilerimiz ve tüm bu başarılarda yadsınamaz katkıları olan hocalarımız ve davetlilerle ödül törenimizde buluştuk.

“Üniversitemizin akademik sorumluluklarının yanında tüm öğrencilerimizin sosyal ve spor alanında da desteklendiğini, değerli hocalarımız ve yöneticilerimizle bu alanlarda öğrencilerimize yön verildiğini” vurgulayan Prof.Dr. Adnan KASMAN, konuşmasını sporun hem sağlık hem de kişisel gelişimdeki önemini vurgulayarak bitirdi.

Üniversitemizin halk dansları ekiplerinin gösterileri ile keyifli molalar yaşanan ödül töreni tüm sporcu öğrencilerin ve davetlilerin katıldığı kokteyl ile noktalandı.