Orada Seçili galeri veya galeri silindi.

Üniversitemiz Rektörlük Öğrenci Toplulukları’na bir yenisi daha eklendi. “Global Liderlik ve İnovasyon Topluluğu”, 23 Mayıs 2017 tarihinde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çok Amaçlı Aktivite Merkezi’nde (ÇAM) görkemli bir açılışla tanıtımını gerçekleştirdi.

Yoğun bir öğrenci katılımı ile gerçekleşen açılışta, Dokuz Eylül Teknoloji Transferleri Ofisi (DETTO) Koordinatörü Prof.Dr. Okan Tuna, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Pınar Süral Özer konuşmalarında hem inovasyon hakkında bilgilendirme hem de öğrencilere desteklerini belirttiler.

Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Banu Esra Aslanertik; öğrenci etkinliklerini çok kıymetli bulduklarını ve yönetim olarak her zaman desteklediklerini sunacaklarının altını çizdiği konuşmasını, topluluk öğrencilerine başarılar dileyerek ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Metin Kurşun’a öğrencilere verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek bitirdi.

Topluluk danışmanı Yard.Doç.Dr. Murat Çolak ise duyduğu heyecanı konuşmasına yansıtarak tüm öğrencilere ve konuklara teşekkür etti.

Üniversitemiz dans topluluğu DEUDANS öğrencilerinin gösterileri ve kesilen pasta ile açılış sonlandı.