Tınaztepe Hukuk Fakültesi Yemekhanemiz, 6 Şubat 2017 tarihinde öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde bulunan yemekhanelerimize bir yenisini daha ekleyerek öğrencilerimize daha kaliteli, daha etkin hizmet sağlamanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Üniversitemizin mihenk taşları olan öğrencilerimize, refah seviyesi yüksek bir eğitim ortamı sağlamaya dayanan misyonumuz çerçevesinde çalışmalarımızı en verimli şekilde devam ettirmekteyiz.

Deneyimli aşçı kadrosuyla birlikte Tınaztepe Merkez Mutfağında hazırlanan yemeklerimiz uygun koşullarla taşınarak, yeni açmış olduğumuz Hukuk Fakültesi Yemekhanesinde öğrencilerimize sunulmaktadır. Ortalama 750 kişi kapasiteli, donanımlı ve modern cihazlarla kurulu, hijyen koşullarının sağlandığı yeni yemekhanemizde, güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımızın katkılarıyla hizmet vermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz bu koşullarla öğrencilerimizin rahat ve huzurlu bir şekilde yemek yemesini sağlamak en büyük amacımızdır.

Tınaztepe Kampüsü içerisinde yer alan Sosyal Tesisler Yemekhanemize ulaşımda zorlanan Hukuk Fakültesi öğrencilerimizin yemek hizmeti alımındaki sıkıntılarının giderilmesine dayanan çalışmamızın sonuçlarını; öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti ile birleştirmenin sevinci ve gururu içerisindeyiz.