İLETİŞİM

Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Cumhuriyet Bulvarı No:144 35210 Alsancak/İZMİR/TÜRKİYE

Telefon: +90 232 412 16 00 / 01 /04/ 06     Fax: +90 232 464 81 61     e-posta: sks@deu.edu.tr

 

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Daire Başkanı Hakan UZUN 412 16 00
Özel Kalem Burçin ÖZDEN 412 16 04 / 06          Fax: 464 81 61
Evrak Kayıt Nazlı BARIŞ 412 16 07

 

İDARİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜBESLENME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜKANTİN-KAFETERYALAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜSATINALMA VE TAHAKKUK  BİRİMİKÜLTÜR VE SPOR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜSAĞLIK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜSOSYAL HİZMETLER BİRİMİTAŞINIR KAYIT VE KONTROL BİRİMİSOSYAL TESİSLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜBARINMA HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İDARİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdür V. Dilek ERDEN 412 16 90 Fax 412 16 98
  H. Nüket ÖNBAŞ 412 16 95
Zerrin YÜCEL 412 16 95
Erol TÜRKAN 412 16 92
Çağlar ERÖZKAN 412 16 92
Ceylan BİL ÇİÇEK 412 16 91
Gönül ÖZER 412 16 91
BESLENME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdür Vekili Gökhan YALÇIN 412 16 61 Fax 464 81 61
Gıda Mühendisi Miray Gizem BAŞDOĞAN 412 16 76
Gıda Teknikeri Sabiha EROL 412 16 79
Diyetisyen Merve BADEM 412 16 70
  Taner TOPUZ 412 16 78
Rektörlük Mutfak Burhanettin YALÇIN 412 16 34    
Tınaztepe Mutfak Musa YARIM 301 89 76    
İİBF Mutfak Nedim ERTAŞ 301 05 23    
BEF Yemekhanesi İsmet KESKİNEL 301 27 63    
DEÜ Öğrenci Yurdu Yemekhanesi İsmail UZUNDAL 420 78 30    
Tıp Fakültesi Mutfağı Cengiz KARAMAN 412 20 83    
İlahiyat Yemekhanesi Celal BAĞCI 412 00 68    
Eylül Restoran 
Birim Sorumlusu Cengiz BENLİ 301 89 79 Fax 301 89 67
KANTİN-KAFETERYALAR BİRİMİ
Şube Müdürü Abdurrahman SAĞDIÇOĞLU 412 16 08 Fax 412 16 73
  Semiha KAYA 412 16 19
Engin YAVUZ 412 16 15
Burcu Meral AYAN 412 16 15
SATINALMA VE TAHAKKUK BİRİMİ
Birim Sorumlusu Şebnem METİN 412 16 20 Fax 412 16 28
Satınalma ve Tahakkuk   Barış AKKILINÇ 412 16 29
Pınar ŞAHİNKAYA 412 16 10
Onur YETİŞENLER 412 16 46
Osman ALTAY 412 16 11
Bütçe ve Planlama Funda SURGUN 412 16 27
Hande GÜNGÖREN 412 16 24
Sosyal Tesisler Muhasebe   Emirali KALELİ 412 16 12 Fax 412 16 17
Aylin EYGİ 412 16 14
Hilal KANER 412 16 13
Ebru KILIÇ 412 16 14
Fesiha Aysun ÖZALP 412 16 13
Sevim ARSLAN 412 16 13
KÜLTÜR VE SPOR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdür V. Gökhan ÖZKAN  412 16 60 Fax 412 16 66
Kültür   Adile İPEK 412 16 62
Yeşim GEZER 412 16 63
Öğrenci Toplulukları Dilek TOKATLIGİL 412 16 65
Spor Alev TUTAN YILMAZKAPICI 412 16 64
Cemalettin GÜNEŞ 412 16 55
Nevzat KARTOĞLAN 412 16 64
Rektörlük Spor Salonu Niyazi YUMRUKKAYA 412 16 69    
Tınaztepe Spor Salonu Bahattin SEZER 301 89 47    
Sentetik Pistli Futbol Sahası Bahattin SEZER 301 89 84    
Amfi Tiyatro Bahattin SEZER 301 89 90    
İİBF Spor Salonu Erdal ÖZBAKIR 301 05 42    
Tıp Spor Salonu Gülhan GÜNEŞ AKIN 412 97 60    
Buca Eğitim Fak. Spor Salonu Hacı KIRIM 301 27 68    
SAĞLIK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdür V. Dr.Vakur PINAR 301 80 50
453 51 22
Fax 453 51 22
Şube Müdür V. Yaşar AKAR
Özel Kalem Emel KEÇECİLER
Uzman Hekim Poliklinik Hizmetleri Randevu 301 80 98
301 80 99
Psikolojik Danışma ve Rehberlik Hizmeti Randevu 301 80 94
301 80 89
Aile Hekimi Uzm.Dr. Murat Evren TEMİZ 301 80 50
Uzm.Dr. Gizem LİMNİLİ
Dr. Ahmet Sait UYAR
Göz Hastalıkları Uzmanı Uzm.Dr.Vakur PINAR
KBB Uzmanı Uzm.Dr.H.Derya NURÖZLER
Psikiyatri Uzmanı Uzm.Dr.Ali KAYGISIZ
Diş Hekimi Dt.Hakan KOCA
Dt.Turgay ACAR
Psikolog Uzm.Arzu ÖZMEN
Rabia DEMİRKAPI
Bensu AKDEMİR
SOSYAL HİZMETLER BİRİMİ
Birim Sorumlusu Nurhan ÖZGE 412 16 47 Fax 412 16 98
  Hacer VARAN 412 16 49
  Eda KARAKUŞ 412 16 48
TAŞINIR KAYIT VE KONTROL BİRİMİ
Ayniyat Saymanı Nurullah ÖZKAN 420 10 07 Fax 420 10 07
Ayniyat Sayman V. Haşmet TÜRKASLAN
  Güven YÖNETMEN
İlker AKBAYIRLI
Gülden BAYRAM
Ali YILDIZ
Ayşe BENDERLİOĞLU ATALAY
Mehmet EREN
Bayram İNCE
Feridun KAÇAR
SOSYAL TESİSLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdür V. Hasan Hüseyin YARIMDÜNYA 412 16 50 Fax 464 81 61
  Eren ÇETİNKAYA 412 16 96
Sabancı Kültür Merkezi
Birim Sorumlusu Ahmet Biycan CİVAN 441 84 77
446 06 61
Fax 441 84 77
  Türkan Güneş ÖZDEMİR
Otel Dokuz Eylül
Birim Sorumlusu Hasan Teyyar KARAHAN 445 94 80
445 94 81
445 94 82
Fax 483 15 16
  Ela SAYGIN
Tolga NAZLI
Duygu AKYOL
Veysel TATAR
KİT-VAK Otel
  Ali Mert KARABULUT 412 87 00
412 87 04
   
Alper TOSUN
İlknur GÜNEŞ
Didem ÖLMEZ
Öğrenci Eğitim ve Dinlenme Tesisleri
Birim Sorumlusu Barış Murat DAL 742 58 52
742 64 45
Fax 742 68 00
  Birgül CAN
Çokal Çatı Restoran
  Ali DENİZ      
Sonat ARMAĞAN 412 16 80
412 16 81
   
Gülen AY
İnciraltı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu
  Şah İsmail TÜRK 412 97 72    
Konukevi
Araştırma Görevlileri Konukevi Ahmet KANMAZ 301 78 00    
KREŞ VE ANAOKULLARI
Merkez (Buca) Kreş ve Anaokulu
Birim Sorumlusu Saime YAPAZLI 420 76 08 Fax 420 76 08
I Nolu (Narlıdere) Kreş ve Anaokulu
Birim Sorumlusu Hale ACAR 420 12 90 Fax 277 59 40
BARINMA HİZMETLERİ BİRİMİ
Yurt Müdürü Nuray YAZICI 440 12 44
440 23 75
   
  Esengül UÇAR 1013    
ÖĞRENCİ YURTLARI
DEÜ Kız Öğrenci Yurdu
Birim Sorumlusu Aynur ŞENOL 440 12 44
440 23 75
Fax 442 50 33
  Aysel GÜLBAHAR
Sibel ÖZBAKIR
DEÜ Erkek Öğrenci Yurdu
Birim Sorumlusu Ahmet ÖZDEDE 440 12 44
440 23 75
Fax 442 50 33
  Duygu ÇİÇEK
Seval GÖKKAYA
Rahmi ADIGÜZEL
Önder ÇAM
DEÜ Öğrenci Yurdu Konukevi
  Tuna IŞIK 440 78 30    
Reha Midilli Öğrenci Yurdu
Birim Sorumlusu Esra EROL 822 70 89 Fax 822 70 89
  Ceren YÜCEL
Bergama Öğrenci Yurdu/Bergama Lojman
Birim Sorumlusu Emrah ERŞAHİN 632 12 48/154 Fax 631 11 10
Emrah ERŞAHİN